Літак має чотири двигуни, кожний з яких розвиває силу тяги 30 кН і має ККД 30%. Обчисліть витрату

гасу на переліт 2000 км

Ответы на вопрос

Отвечает Маснюк Мира.

Ответ:

Объяснение:

F1 = 30 кН = 30*10^3 H

η =  30% = 0.3 Раза

S =  2000 км = 2*10^6 м

q = 46*10^6 Дж/кг - теплота сгорания керосина

n = 4 штуки - количество двигателей

m = ?

η = A/Q

A = F1*n*S

Q = m*q

η = F1*n*S / (m*q)

m = F1*n*S / (q*η) = 30*10^3 *4*2*10^6 / (46*10^6) = = 5217 кг.