(50Б) Тіло масою 100г вільно падає з висоти 5м. Визначити силу удару при абсолютно пружному ударі,

якщо його тривалість 0,01с А) 1Н B) 2,5Н C) 5Н D) 100Н E) 200Н

Ответы на вопрос

Отвечает Чекрыгин Артём.

Ответ:

Объяснение:

V₀ = 0 м/с

h = 5 м

Δt = 0,01 с

___________

F - ?

Скорость найдем из формулы:

h = (V² - V₀²) / (2·g)

V² =  V₀² + 2·g·h

Учтем, что V₀ = 0

Тогда:

V = √ (2·g·h) = √ (2·10·5) = 10 м/с

Из формулы:

F·Δt = m·(V - V₀)

находим силу:

F = m·(V - V₀) / Δt

F = 0,100·(10 - 0) / 0,01 = 100 Н