При переміщенні електричного заряду q між точками з різницею потенціалів 8 В сили, що діють на

заряд з боку електричного поля, здійснили роботу 4 Дж. Чому дорівнює заряд q?

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Тёма.

Ответ:

0,5 Кл

Объяснение:

U=8 B     A=4 Дж     q=?

===

U=A/q ----> q=A/U=4/8=0.5 Кл

===========================