СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!! СПАСИБО БОЛЬШОЕ ЗАРАНЕЕ!!!))))) З якою кутовою швидкістю рухається тіло

по дузі кола радіусом 5м, якщо за 2с воно проходить відстань 4м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергучова Дарья.

Ответ:

1)

линейная скорость:

V=S/t=5/2=2,5 м/с

2)

Угловое ускорение

an. = V²/R=2,5²/5=6,25/5=1,25 м/с²