Відстань між сусідніми гребнями морських хвиль 2 м, а швидкість поширення хвилі 5 м/с. Визначте

період хвилі. *​

Ответы на вопрос

Отвечает Якупов Денис.

Ответ:

Т=0,4 с

Объяснение:

λ=2 м

V=5 м/с

Т ?

Т=λ/V=2/5=0,4 с