до кінців важеля довжиною 2 м підвішені вантажі 6 кг і 14 кг. На якій відстані від меншого вантажу

треба помістити опору , щоб важіль перебував у різновазі ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ефремова Ксюша.

Ответ:

l_{2} =1,4 м

Объяснение:

Дано:

m_{1} = 14 кг

m_{2}= 6 кг

L = 2 м

Найти:

l_{2}-?

---------------------------

Решение:

M_{1} = M_{2}

F_{1}l_{1} = F_{2}l_{2}

m_{1}gx = m_{2}g(L - x)|:g

m_{1}x = m_{2}L - m_{2}x

m_{1}x + m_{2}x = m_{2}L

x(m_{1} + m_{2}) = m_{2}L

x = \dfrac{m_{2}L}{m_{1} + m_{2}}

x = (6 кг * 2 м) / (14 кг + 6 кг) = 0,6 м

l_{2} = L - x = 2 м - 0,6 м = 1,4 м

Ответ: l_{2} =1,4 м.