Срочно! пожалуйста! Якщо повністю відкрити лише гарячий кран, то відро об'ємом 10 літрів напо-

внюється за 100 секунд, а якщо повністю відкрити тільки холодний кран, то банка об'ємом 3 літри наповнюється за 24 секунди. Визначте, за який час наповниться водою каструля ємністю 4,5 літра, якщо повністю відкрити обидва крани.

Ответы на вопрос

Отвечает Жданович Диана.

Відповідь:за45секунд

Пояснення:100:10=10(1л)-за 10секунд.

24:3=8(1л)-за 8 секунд

10+8=18(с)- 2 литра за 18 секунд

18+18=36

18:2=9

9+36=45(с)