Визначте ККД теплового двигуна, якщо за цикл роботи він отримує 300 Дж тепла від нагрівника, віддає

100 Дж тепла холодильнику і виконує роботу 200 Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Рыков Илья.

Ответ:

Объяснение:

Q1=300 Дж    Q2=100 Дж     A=200 Дж    η=?

===

η=A/Q1=200/300=0.667  (66.7%)

или другая формула:

η=(Q1-Q2)/Q1=(300-100)/300=0.667   (66.7%)

====================================