. У перших експериментах по вивченню поширення електромагнітних хвиль в повітрі були виміряні

довжина хвилі 50 см і частота випромінювання 500 МГц. Чому дорівнює швидкість світла на основі цих неточних значень?

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Данила.

Ответ:

Лямда - 0,5

Лямда - 0,5V - 500 МГц=500•10⁸Гц

Лямда - 0,5V - 500 МГц=500•10⁸Гцс - ?

Лямда - 0,5V - 500 МГц=500•10⁸Гцс - ?с= 500•10⁸•0,5=250•10⁶м/с