Довжина хвилі в першому середовищі дорівнює 3 м, а після переходу в друге середовище збільшується

до 5 м. Визначте швидкість поширення хвилі в дру- гому середовищі, якщо її швидкість у першому дорів- нює 1500 м/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Веремчук Юра.

Ответ:

V₂=2500 м/с

Объяснение:

λ₁=3 м

λ₂=5 м

V ₁=1500 м/с​

V₂ ?

Т ₁=Т₂  ⇒  λ₁/λ₂=V ₁/V₂=3/5=0,6

V₂=V ₁/0,6=1500/0,6=2500 м/с