Об'єм чавунної деталі дорівнює 54 см^3. Який об'єм має алюмінієва деталь такої самої маси?

{Помогите пожалуйста♥︎}{Заранее спасибо♥︎}​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухитова Акерке.

Дано:

Vч = 54 см^3

Vа - ?

p(ч) = 7.2 г / см^3

p(а) = 2.7 г / см^3

Va = m / p(a) = Vч * p(ч) / р(а) = 54 * 7.2 / 2.7 = 144 (см^3)

Ответ: Va = 144 см^3.