Знайдіть масу людяної брили що має форму прямокутного паралепіпеду з розмірами 160 на 60 на 50см​


Ответы на вопрос

Отвечает Гординяк Богдан.

Ответ: 432кг

Объяснение:

Дано:

а=160см=1,6м

в=60см=0,6м

с=50см=0,5м

ρ=900кг/м³

------------------

m-?

m=ρV=ρ*а*в*с=900*1,6*0,6*0,5=432кг