.Кулька масою 0,1 кг виконує коливання по закону х=10sin2πt, чому дорівнює жорсткість пружини?​


Ответы на вопрос

Отвечает Филимонова Кристина.

Ответ:

3,9 кг

Объяснение:

m=0.1 кг

Из уравнения х=10*sin2*π*t:    ω=2*π   k=?

===

ω=√(k/m) ----> k=ω²*m=(2*3.14)²*0.1=3.9 кг

============================