Жорсткість пружини становить 20 Н/м. Яку силу потрібно прикласти до пружини, щоб розтягли її на 0,1

м? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

2 H

Объяснение:

k=20 Н/м     x=0.1 м    F=?

===

F=k*x=20*0.1=2 H

===================