Заряди двох однакових металевих кульок дорівнюють 5,7•10-9 Кл і -2,5•10-9 Кл. Який заряд матиме

кожна кулька після дотику? Скільки електронів не вистачатиме на кожній кульці?

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Ответ:

Дано:

q₁ = +5,7·10⁻⁹ Кл

q₂ = -2,5·10⁻⁹ Кл

e = 1,6·10⁻¹⁹ Кл - модуль заряда электрона

__________________

N - ?

q₀ = q₁ + q₂ = + 5,7·10⁻⁹ -  2,5·10⁻⁹ = +3,2·10⁻⁹ Кл

q = q₀ / 2 = +1,6·10⁻⁹ Кл

N = q / e = 1,6·10⁻⁹ / 1,6·10⁻¹⁹ = 1·10¹⁰ електронів

Объяснение:

Кожна кулька після дотику матиме +3,2·10⁻⁹ Кл заряд. 1·10¹⁰ електронів не вистачатиме на кожній кульці.