767. Знайди довжину кола, якщо його: 5 1) діаметр дорівнює: 4 см; 2 дм; 3,8 см; 22 2) радіус

дорівнює: 6 см; 1,5 дм; 4,2 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Галицкий Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) n×D=3,14×4=12,56см

3,14×2=6,28дм

3,14×3,8=11,932см

2) 2×n×r=2×3,14×6=37,68cm

2×3,14×1,5=9,42дм

2×n×r=2×3,14×4,2=26,376см

2)