ДО 11.00 Знайдіть довжину математичного маятника, якщо його максимальне зміщення відносно

положення рівноваги 18 см, а максимальна швидкість 16 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

A=0.18 м    Vm=16 м/с   L=?

===

Vm=A*ω

ω=√(g/L)

(Vm/A)²=g/L

L=g*(A/Vm)²=10*(0.18/16)²=0.0012 м (???)

=============================