Під дією сили 3H пружина видовжилась на 1,5 см. Визначте жорсткість пружини. Введіть відповідь у

Н/м​

Ответы на вопрос

Отвечает Саубетов Дамир.

Ответ: 200Н/м

Объяснение:

Дано:

F=3Н

х=1,5см=0,015м

-----------------------

k-?

Согласно закона Гука:

F=kx

Отсюда k=F/x=3/0,015=200Н/м