на землю на людину діє сила тяжіння що дорівнює 500Н. на юпітері сила тяжіння діє на те саме тіло

дорівнює 1500Н. Чому дорівнює g поблизу Юрітера, якщо поблизу землі g приблизно дорівнює 10н/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Милованова Анюта.

Ответ:
30 н/кг

F= g*m

m=F/g

m=500/10=50кг
g(юпітера) = F/m

g(юпітера) = 1500/50=30 н/кг