Брусок масою 2кг тягнуть рівномірно прямолінійно по горизонтальній поверхні за допомогою пружини,

жорсткість якої 100 Н/м. Визначте величину коефіцієнта тертя, якщо пружина при цьому видовжилася на 8 см

Ответы на вопрос

Отвечает Заика Ваня.
Объяснение:
Коефициент=F/mg
Коеф.=100×0,08/2×10=8/20=0,4