До пружини, жорсткість якої 200н/м підвісили вантаж масою 5 кг.Вищначити А)вагу вантажу Б)силу

пружності, яка виникла в розтягнутій пружині В)на скільки видовжится пружина

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмадуллина Лиана.

Відповідь:

a)50H

б)50H

в)0.25 м

Пояснення:

a) P=m*g

P = 5*10=50 H

б) Fпруж=Fтяж = m*g

Fпруж=5*10=50 H

в) Fпруж=k*x

x = Fпруж/k

x = 50/200 = 0.25 м