Якщо на резисторі напруга дорівнює 14 В, то через нього протікає струм 0,08 А. Яку напругу потрібно

подати На резистор, щоб сила струму стала 0,91 А?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шкенева Анастасия.

Ответ: 159,25В

Объяснение:

Дано:

U1=14В

I1=0,08А

I2=0,91А

----------------

U2-?

R=U1/I1=14/0,08=175 Ом

U2=I2*R=0,91*175=159,25В