Швидкість поперечних хвиль у натягнутому шнурі дорівнює 15 м/с. Кінці шнура закріплені на відстані

1,5 м один від одного. Визначте найменшу можливу частоту стоячої хвилі в шнурі.

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 15 м/с

L = 1,5 м

_________

ν min - ?

Частота колебаний стоячей волны:

ν =  n·V/(2·L),

где n - число полуволн.

Наименьшая частота достигается при n=1:

ν =  V/(2·L)

ν = 15 / (2·1,5) = 5 Гц