Статуетка об’ємом 150 см3 притягується Землею силою 1,575 Н. Визначити густину матеріалу статуетки


Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Миша.

Ответ: 1,05г/см³

Объяснение:

Дано:

Fт=1,575Н

V=150cм²

----------------

ρ-?

ρ=m/V=F/(gV)=1,575*1000/(10*150)=1,05г/см³