Визначити силу тертя що діє на тіло масою 5 кг, якщоо коефіцієнт тертя становить 0,2


Ответы на вопрос

Отвечает Мұхаметрахимова Маржан.

Ответ:

10 H

Объяснение:

Дано:

m = 5 кг

g = 10 Н/кг

μ = 0.2

Найти:

Fтр - силу трения

Решение:

Fтр = mg · μ  = 5 · 10 · 0.2 = 10 (H)