До пружини жорсткість якої 500 Н/м, підвісили тіло, вага якого 5 Н. Яке видовження пружини?​


Ответы на вопрос

Отвечает Kushnirenko Stanislav.

F=kx

x=F/k

x=5/500=0,01 (H/м)