З якою силою взаємодіють два заряди 6 нКл та 2 мкКл, які розташовані на відстані 2 см. (Помогите

пожалуйста это очень важно!)

Ответы на вопрос

Отвечает Зиатдинова Ильзира.

Ответ:

Дано:

q₁ = 6 нКл = 6·10⁻⁹ Кл

q₂ = 2 нКл = 2·10⁻⁹ Кл

r = 2 см = 2·10⁻² м

____________

F - ?

По закону Кулона:

F = k·q₁·q₂ / r²

F = 9·10⁹·2·10⁻⁹·6·10⁻⁹ / (2·10⁻²)² = 27·10⁻⁶ Н    или   27 мкН