Кульку штовхнули вгору похилою площиною, надавши швидкості 2 м/с. Визначте швидкість руху кульки

через 0,5 с; через 1 с; через 1,5 с після початку руху, якщо прискорення руху кульки 2 м/с². Поясніть результат ПЖПДПЖПЖПЖПЖ, будьте кто то другом, помогите!!!¡!!!!!!!!!!¡!​ ну пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Гордина Валерия.

Ответ:

1

0

1

Объяснение:

v=2

t1=0.5

t2=1

t3=1.5

a=2

____________

V= V0-at

v1=v-at1=1

v2=v-at2=0

v3=v-at3= -1