Об'єм повітря в гумовій кульці дорівнює 9 літрів. яким має стати об' єм повітря, щоб його тиск

збільшився від 100 до 150 кпа? температуру вважайте сталою.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тамашевич Дана.

Відповідь: 6л

Дано:

V1 = 9л

p1 = 100 кПа = 10*10^4 Па

p2 = 150 кПа = 15*10^4 Па

V2 = ?

Розв'язання:

p1*V1 = p2*V2

V2 = p1*V1/p2

V2 = 9*10*10^4/15*10^4 = 6л