Знайдіть масу кульки вагою 4 Н​


Ответы на вопрос

Отвечает Mardonov Khurshed.

Ответ:

0.4кг

Объяснение:

F=4Н

g=10 Н/кг

__________/

F=mg

m=F/g=4/10=0.4кг