кулька без поштовху скочується з похилого жолобу завдовжки 140 см за 1.4 с.З яким прискоренням

рухалась кулька

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Соня.

S=v0t+a/t×t²

S=a/t×t²

a=S/t²×2

a=1,4/1,96×2

a=1,4