Деяку масу газу закрито в посудині при температурі 273°С і тиску 1,01· 107Па. Який буде тиск газу,

якщо його ізохорно нагріти до 819°С?

Ответы на вопрос

Отвечает Субратов Максим.

Ответ:

Дано: p1= 1.01*10^7Па

t1= 273°C=> T1= 546.15 К

t2= 819°=>T2= 1092.15К

Ізохорний процес характеризується законом Шарля

pV/T =const

p1/T1=p2/T2

p1T2=p2T1

p2= (p1T2)/T1