Даю 30 балів+краща відповідь!!!Деяку масу газу закрито в посудині при температурі 273℃ і тиску МПа.

Яким буде тиск газу, коли його ізохорно охолодити до 91℃? Відповідь обгрунтуйте ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рауанов Рауан.

Ответ:

Дано: p1= 1.01*10^7Паt1= 273°C=> T1= 546.15 Кt2= 819°=>T2= 1092.15КІзохорний процес характеризується законом ШарляpV/T =constp1/T1=p2/T2p1T2=p2T1p2= (p1T2)/T1

Объяснение: