Найшвидша тварина — гепард; упродовж однієї хвилини він здатний розвивати швидкість 112 км/год.

Майстер спорту пробігає стометрівку зі швидкістю 10 м/с. На яку відстань він відстав би від гепарда в забігу на 100 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Селютина Яна.

Ответ: 68м

Объяснение:

Дано:

V2=112км/ч=31м/с

t1=10c

S=100м

----------------------

ΔS-?

Время, за которое пробежит гепард 100м, равно:

t2=S/V=100/31=3,2с

Скорость мастера спорта равна:

V1=S/t1=100/10=10м/c

Путь мастера спорта за 3,2 с равен:

S1=V1*t2=10*3,2=32м

Расстояние, на которое мастер спорта отстанет от гепарда за 3,2с равно:

ΔS=S-S1=100-32=68м