М'яч , підкинули вертикально вгору . Максимальна висота , на яку піднявся м'яч , дорівнює 11м .

Визначте його початкову швидкість , час під йому та загальну тривалість руху .

Ответы на вопрос

Отвечает Варданян Женя.

Ответ: 14,8м/с; 1,48с; 2,96с

Объяснение:

Дано:

h=11м

-------------

Vн-?; t1-?; t-?

h=Vн²/2g

Vн=√2h*g=√2*11*10=14,8м/с

t1=Vн/g=14,8/10=1,48с

t2=√2h/g==√2*11/10=1,48с

t=t1+t2=1,48+1,48=2,96с