Виштовхувальна сила, яка діє на сталеве тіло занурене у воду, дорівнює 38 н. яку силу треба

прикасти до тіла щоб воно плавало у воді? СРОЧНО!!!!ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ ПОЖАЛУЙСТА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Черных Серега.

Ответ: 258,4Н

Объяснение:

Дано:

Fa=38Н

ρ=1000кг/м³

ρ=7800кг/м³

g=10Н/кг

-------------

ΔF-?

ΔF=P-Fa

Fa=ρgV

V=Fa/(ρg)=38/(1000*10)=3,8*10⁻³м³

Р=ρ1*g*V=7800*10*3,8*10⁻³=296,4Н

ΔF=296,4-38=258,4Н