Сила гравітаційної взаємодії двох куль масами 30 і 60 кг, відстань між якими становить 3 м,

дорівнює: пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Громадский Артём.

Ответ:

Сила гравітаційної взаємодії цих двох кульок дорівнює 1,3 * 10⁻⁸ H

Объяснение:

Дано:
m₁ = 30 кг

m₂ = 60 кг

r = 3 м

G = 6,67 * 10⁻¹¹ Нм²/кг²  (гравітаційна стала)

Знайти: F

Розв'язок:

За законом всесвітнього тяжіння:
F=G\dfrac{m_{1}m_{2}}{r^{2}}

Перевіримо одиниці обчислення формули:

F = (Н*м²/кг²) * (кг*кг) / (м²) = (Н*м²/кг²) * (кг²/м²) = Н

Переконуємося, що всі значення в СІ, проводимо обчислення:

F = 6.67*10^{-11}*\dfrac{30*60}{3^{2}} = 6.67*10^{-11}*200=1334 * 10^{-11}=1.3*10^{-8} H

Відповідь: F = 1,334 * 10⁻⁸ H