В колі при напрузі 24 В сила струму 2 А. Знайти опір


Ответы на вопрос

Отвечает Abramova Evgeniya.

Ответ: 12 Ом

Объяснение:

Дано:

U=24В

I=2А

-----------

R-?

F=U/I=24/2=12 Ом