Очень срочно!! визначте концентрацію молекул кисню, якщо тиск його 0,2 МПа, а середня квадратична

швидкість молекул дорівнює 700 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Буянов Никита.

Дано:

p=0,2 МПа

v=700 м/с

Найти:

n-?

Си:

p=0,2 МПа=2*10^5 Па

Решение:

p=(1/3)*m0*nv^2

n-це концентрація молекул газу

n=N/V => n=(3p)/(m0v^2)

Маса однієї молекули кисню:

m0=(M02)/NA

m0=(0,016*2)/(6*10^23)=5,33*10^(-26) З цього випливає n=(3p)/(m*v^2)

n=(3*2*10^5)/(5,33*10^(-26)*(700)^2=2,29*10^25 м^(-3)