Визначте тиск в морі на глибині 40м. Атмосферний тиск


Ответы на вопрос

Отвечает Фрунза Ангелина.

Дано:

h=40 м

ρморскої води=1030 кг/м³

g≈10 Н/кг

p-?

Розв'язання:

p=ρgh=1030×10×40=4,12×10⁵ Па

Відповідь:Тиск в морі на глибині 40 м дорівнює 4,12×10⁵ Па.