СРОЧНО ДАЮ 25 БАЛОВ!!!! У циліндрі міститься три шари різної рідини: ртуть, вода та нафта.

Товщина кожного шару - 10см. Густина ртуті - 13600 кг/м3, води - 1000 кг/м3, нафти - 800 кг/м3. Який тиск створюється цими рідинами на глибині 15см?

Ответы на вопрос

Отвечает Турецкая Елизавета.

Ответ: 1,3кПа

Объяснение:

Дано:

h1=h2=h3=10cм=0,1м

ρ1=13600кг/м³

ρ2=1000кг/м³

ρ3=800кг/м³

h=15cм

--------------------

Р-?

На точку глубиной 15см будет оказывать давление весь слой нефти и 5см слоя воды:

Р=ρ3*g*h3+ρ2*g*h2/2=800*10*0,1+1000*10*0,1/2=1300Па=1,3кПа