Визначити тиск, що чинить тіло з силою 100 Н, на повеахню площею 10 м2. ПОМОГИТЕ


Ответы на вопрос

Отвечает Кисляков Никита.

Ответ:

P = F/S = 100 H/ 10 м2 = 10 Па.