обчисли густину газу в закритому балоні якщо його тиск становить 110кпа, а середня квадратична

швидкість руху молекул дорівнює 500 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Иваницкая Вероника.

Ответ:

Объяснение:

p = (1/3)·ρ·V²

ρ = 3·p / V² = 3·110 000 / 500² = 1,32 кг/м³