З якою силою діє на стіл акваріум об'ємом 50 л, на 4/5 наповнений водою? Густина води 1000 кг/

M3........срочно плиз!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

Ответ: 40Н

Объяснение:

Дано

V=4/5*50л=40л=0,04м³

ρ=1000кг/м³

---------------------

Р-?

Р=ρVg=1000*0,04*10=400Н