Провідник без ізоляції зігнули так, що його довжина зменьшилась в 4 рази а площа перерізу

збільшилась в 4 рази. як при цьому змінився його опір?​​

Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.

Ответ:

Объяснение:

S2 = S*4

L2 = L/4

R1/R2 = ?

R = p*L/S

R2 = p*L/ (4*4*S)

R1/R2 = (p*L/S) / (p*L/ (4*4*S))  = 16 раз

Сопротивление уменьшится в 16 раз.