скільки витків має бути в соленоїда без осердя довжиною 4 см щоб при силі струму 2А в середині

нього магнітне поле мало напруженість 5000А/м

Ответы на вопрос

Отвечает Хакимов Дмитрий.

I-сила струму в соленоїді

N-число витків соленоїда

L-довжина соленоїда

Дано:

H=5000 А/м

L=4 см=0,04 м

I=2A

Знайти:N-?

Рішення:

N = H*L/I

N=(5000*0,04)/2=100

Ответ:число витків соленоїда = 100