За один цикл теплова машина виконує роботу 250 Дж. Визначте кількість теплоти, яка передається

охолоджувачу, якщо ККД машини дорівнює 25 %

Ответы на вопрос

Отвечает Володин Григорий.

Ответ: 1000Дж

Объяснение:

Дано:

А=250Дж

η=25%=0,25

--------------------

Q-?

η=А/Q

Q=A/η=250/0,25=1000Дж