3. При зіткненні візочків масами 3 и 2 кг, перший набув прискорення 0,5 м/с2. Найти прискорення

другого візка.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бадретдинов Ильсаф.

Дано:

m1=3 кг

m2=2 кг

a1=0,5 м/с²

a2-?

Розв'язання:

За третім законом Ньютона:F1=-F2

-F2=F2

F1=F2

F1=m1a1; F2=m2a2 => m1a1=m2a2

a2=m1a1/m2=3×0,5/2=0,75 м/с²

Відповідь:a2=0,75 м/с².