Визначте масу тіла, якщо на поверхні Марса на нього діє сила тяжіння 80 Н. Яка сила тяжіння діятиме

на це тіло на поверхні Землі? Прискорення вільного падіння на Марсі приблизно 4 м/с2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Батырханова Анна.

Ответ: 200Н

Объяснение:

Дано:

Fт1=80Н

g1=4м/с²

g2=10м/с²

-----------

Fт2-?

Fт1=mg1

m=Fт1/g1=80/4=20кг

Fт2=mg2=20*10=200Н