Допоможіть будь ласка, даю 100 балів! Рівняння руху тіла має вигляд x=100+3t+0,3t² На тіло діє

сила 3кН. Визначте масу тіла.

Ответы на вопрос

Отвечает Мокрова Маша.
Ответ: 5 тонн

Объяснение:
x=100+3t+0,3t²
из уравнения найдем все возможные параметры. взяв в основу уравнение координаты x=xo+Vot+at²/2
нач. координата хо=100 м
нач. скорость Vo=3м/с
ускорение а=0,6 м/с²
2 закон Ньютона F=ma, откуда m=F/a= 3000Н/0,6 м/с²=5000 кг=5 т